hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiçbir bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant çokliği ve fiziki gücüne nazaran bir tomar nüshada hosting barındırılabilir, nazire gelimi yaklaşık bir aşiyan elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve mürtefi yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant çokliği ya da seyrüsefer, şayet varsa elektrik ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bentlı olarak sizin mukabillamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu iş sunulabilir, temelinden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiçbir fark size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bentlı olarak izole bant çokliği ve elektrik ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bentlı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden kaynar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Leave a Comment

takipçi satın al https://sancaktepeadak.name.tr/ https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara