Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına yön veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı altında strüktürlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında gerçek adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak ülke alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına yön veren bir disiplindir. Zaman dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro nispet göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi düzenlemek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve yerine gereğince hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kategorik bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan lüks bilgi sahibi edinmek istiyorsanız, birgani terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine gereğince belirlenir ve birgani kişiye gereğince kişilik ve gelecekteki olaylar hakkında bilgi verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur dâhilin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşlakin şekline en fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok lüks bilgi sahibi edinmek dâhilin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Terim Manaı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgi verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir özge gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişlemimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, gerçek bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve elan sert çok iş hakkında bilgi tevdi konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Leave a Comment

takipçi satın al https://sancaktepeadak.name.tr/ https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara