pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında taraf almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) sahne ortamında hileışdataş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş yapabilmek sinein oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdataş yapabilmek o kadar palas değildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein evet da oyunda daha ziyade silah gücü üzere hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu daha esen oynamanızı katkısızlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere taraf verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de taraf verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içerisinde taraf saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Künde ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında taraf saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte sahne binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görevlendirmek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak sinein kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her devir bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında taraf saha duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda taraf saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot tek lafız üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek kabul etmek veya bir nesneyi nişan kabul etmek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir konuin otomatik olarak binalması anlamına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

takipçi satın al https://sancaktepeadak.name.tr/ https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ https://kastamonuwebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara